https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 297

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Asszonyi Tamás (1942-) 1972. SZOT Díj 1972 kétoldalas bronz díjérem, eredeti kissé kopottas tokban (~86-88mm) T:1
30831.

Asszonyi Tamás (1942-) 1972. "SZOT Díj 1972" kétoldalas bronz díjérem, eredeti kissé kopottas tokban (~86-88mm) T:1

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Asszonyi Tamás (1942-) 1972. Barátság olajvezeték 1962-1972 - 10 év jelzetlen egyoldalas Br emlékérem pár dísztokban (72,5mm) T:1-
30832.

Asszonyi Tamás (1942-) 1972. "Barátság olajvezeték 1962-1972 - 10 év" jelzetlen egyoldalas Br emlékérem pár dísztokban (72,5mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Asszonyi Tamás (1942- ) DN Kiváló Propaganda Munkáért / KISZ Budapesti Bizottsága kétoldalas, öntött bronz plakett (80mm) T:2
30833.

Asszonyi Tamás (1942- ) DN "Kiváló Propaganda Munkáért / KISZ Budapesti Bizottsága" kétoldalas, öntött bronz plakett (80mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Asszonyi Tamás (1942-) DN JP AT Br emlékérem (42,5mm) képkeretbe rögzítve, hátoldalán támasztóval (102x102mm) T:1-
30834.

Asszonyi Tamás (1942-) DN "JP AT" Br emlékérem (42,5mm) képkeretbe rögzítve, hátoldalán támasztóval (102x102mm) T:1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
1
Bartos Endre (1930-2006) 1985. Dr. Bitó István 1928-1985 egyoldalas Br emlékérem dísztokban (125mm) T:1-
30835.

Bartos Endre (1930-2006) 1985. "Dr. Bitó István 1928-1985" egyoldalas Br emlékérem dísztokban (125mm) T:1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
1
Bartos Endre (1930-) 1998. 150 év Nemzetközi Bélyegkiállítás Budapest / Than Mór 1828-1899 Br emlékplakett (112mm) T:1-
30836.

Bartos Endre (1930-) 1998. "150 év Nemzetközi Bélyegkiállítás Budapest / Than Mór 1828-1899" Br emlékplakett (112mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
EUR
,
19,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. Ady Endre emlékének a ,,Nyugat / ,,Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse Br emlékérem (65mm) T:2 Hungary 1928. The Nyugat for the Memory of Endre Ady Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (65mm) C:XF HP 986.
30837.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. "Ady Endre emlékének a ,,Nyugat'' / ,,Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse'' " Br emlékérem (65mm) T:2 Hungary 1928. "The 'Nyugat' for the Memory of Endre Ady" Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (65mm) C:XF HP 986.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Berán Lajos (1882-1943) 1923. Petőfi születésének 100. évfordulója plakettjének nagyméretű, öntött másolata(?) (156mm) T:2-
30838.

Berán Lajos (1882-1943) 1923. "Petőfi születésének 100. évfordulója" plakettjének nagyméretű, öntött másolata(?) (156mm) T:2-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Blaskó János (1945-) 1985. Salgótarján / Magyarország - Csehszlovákia Államközi Bélyegkiállítás Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30839.

Blaskó János (1945-) 1985. "Salgótarján / Magyarország - Csehszlovákia Államközi Bélyegkiállítás" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
13
Bogár Lívia (1957-) 1984. 1869 - Soproni Városszépítő Egyesület bronz emlékérem (50mm) T:1-
30840.

Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület" bronz emlékérem (50mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Bogár Lívia (1957-) 1985. Városunk felszabadulásának emlékére 1945-1985 / Nagykanizsa város Tanácsa Br emlékérem plombált, kissé sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:1-
30841.

Bogár Lívia (1957-) 1985. "Városunk felszabadulásának emlékére 1945-1985 / Nagykanizsa város Tanácsa" Br emlékérem plombált, kissé sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Bognár György (1944-) 1984. MÉE Nógrád megyei szervezete / Salgótarján felszabadulásának 40. évfordulója Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo ST4
30842.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Salgótarján felszabadulásának 40. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo ST4

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
2

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz