Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 60

Amerikai Egyesült Államok 2009. Barack Obama, az USA 44. elnöke aranyozott emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (38mm) T:BU USA 2009. Barack Obama, 44th president of the USA gilt medallion in original case with certificate (38mm) C:BU
32239.

Amerikai Egyesült Államok 2009. "Barack Obama, az USA 44. elnöke" aranyozott emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (38mm) T:BU USA 2009. "Barack Obama, 44th president of the USA" gilt medallion in original case with certificate (38mm) C:BU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok DN Denver és Környéke Kereskedelmi Kamara kétoldalas Br emlékérem fa talapzatra rögzítve, US Mint gyártói jelzéssel (77mm) T:1 USA ND Greater Denver Chamber of Commerce two-sided Br medallion attached to a wooden base, with US Mint makers mark (77mm) C:UNC
32240.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
32241.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
32242.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ausztria ~1850. Egy az úr, egy a hit, egy a keresztség Sn vallási emlékérem. Szign.: Drentwett (40mm) T:2,2- ph. Austria ~1850. Ein Herr, ein Glaube, eine Taufe Sn religious commemorative medallion. Sign.: Drentwett (40mm) C:XF,VF edge error
32243.

Ausztria ~1850. "Egy az úr, egy a hit, egy a keresztség" Sn vallási emlékérem. Szign.: Drentwett (40mm) T:2,2- ph. Austria ~1850. "Ein Herr, ein Glaube, eine Taufe" Sn religious commemorative medallion. Sign.: Drentwett (40mm) C:XF,VF edge error

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ausztria 1898. DAS DANKBARE WIEN kétoldalas, vert bronz emlékérem Ferenc József trónra lépésnek 50-ik évfordulója alkalmából (59mm) T:2,2- patina, ph., ü. Austria 1898. DAS DANKBARE WIEN double-sided struck bronze medallion commemorating the 50th Anniversary of Franz Josephs ascension to the throne (59mm) C:XF,VF patina, edge error, ding
32244.

Ausztria 1898. "DAS DANKBARE WIEN" kétoldalas, vert bronz emlékérem Ferenc József trónra lépésnek 50-ik évfordulója alkalmából (59mm) T:2,2- patina, ph., ü. Austria 1898. "DAS DANKBARE WIEN" double-sided struck bronze medallion commemorating the 50th Anniversary of Franz Joseph's ascension to the throne (59mm) C:XF,VF patina, edge error, ding

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
32245.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
32246.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Csehszlovákia 1979. 1944-1979 Slovenské národné povstanie / Múzeum mincí a medailí jelzetlen Ag emlékérem, plombált műanyag tokban (~23g/38mm) T:1 patina Czechoslovakia 1979. 1944-1979 Slovenské národné povstanie / Múzeum mincí a medailí unmarked Ag commemorative medallion in sealed plastic case (23,31g/38mm) C:UNC patina
32247.

Csehszlovákia 1979. "1944-1979 Slovenské národné povstanie / Múzeum mincí a medailí" jelzetlen Ag emlékérem, plombált műanyag tokban (~23g/38mm) T:1 patina Czechoslovakia 1979. "1944-1979 Slovenské národné povstanie / Múzeum mincí a medailí" unmarked Ag commemorative medallion in sealed plastic case (23,31g/38mm) C:UNC patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Franciaország 1853. Consacrée le Juillet 1853 / B. P. Fourier de Mattaincourt. Br vallási emlékérem füllel (35x29mm) T:2,2- France 1853. Consacrée le Juillet 1853 / B. P. Fourier de Mattaincourt. Br religious medallion with ear (35x29mm) C:XF,VF
32248.

Franciaország 1853. "Consacrée le Juillet 1853 / B. P. Fourier de Mattaincourt." Br vallási emlékérem füllel (35x29mm) T:2,2- France 1853. "Consacrée le Juillet 1853 / B. P. Fourier de Mattaincourt." Br religious medallion with ear (35x29mm) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
32249.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Izrael 1967. Jeruzsálem felszabadítása / Moshe Dayan - Yitzhak Rabin kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- small patina Israel 1967. Liberation of Jerusalem / Moshe Dayan - Yithzak Rabin bronze commemorative medallion (60mm) C:AU kis patina
32250.

Izrael 1967. "Jeruzsálem felszabadítása / Moshe Dayan - Yitzhak Rabin" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- small patina Israel 1967. "Liberation of Jerusalem / Moshe Dayan - Yithzak Rabin" bronze commemorative medallion (60mm) C:AU kis patina

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft