https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Cserkész

Tételek száma: 11

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1930 Cserkészbolt 2 db nyomtatványa, 12x5 cm és 12x6 cm
13761.

cca 1930 Cserkészbolt 2 db nyomtatványa, 12x5 cm és 12x6 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
1
1943 Cserkészmeghívó Teleki Pál halála 2. évfordulója alkalmából
13762.

1943 Cserkészmeghívó Teleki Pál halála 2. évfordulója alkalmából

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
10 fillér adomány egy tégla megváltására a bervavölgyi cserkészpark javára, értékjegy, szép állapotban
13763.

10 fillér adomány egy tégla megváltására a bervavölgyi cserkészpark javára, értékjegy, szép állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
7
Major Dezső: Az örs megteremtése. Cserkészörsvezetők könyve I. rész. Őrsvezetői könyvsorozat 1. sz. Bp., 1931., Magyar Cserkészszövetség. Kopott, kissé foltos félvászon-kötés, egy szakadt lappal.
13764.

Major Dezső: Az örs megteremtése. Cserkészörsvezetők könyve I. rész. Őrsvezetői könyvsorozat 1. sz. Bp., 1931., Magyar Cserkészszövetség. Kopott, kissé foltos félvászon-kötés, egy szakadt lappal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
2
Légy résen feliratos réz cserkész övcsat, Cserkészbolt jelzéssel, 1930-1940 körül, nem hozzávaló övvel, h: 81 cm
13765.

"Légy résen" feliratos réz cserkész övcsat, Cserkészbolt jelzéssel, 1930-1940 körül, nem hozzávaló övvel, h: 81 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
8
Tíz év (1931-1941.) a 984. sz. Petőfi cserkészcsapat életéből. Szerk.: Fekete Sándor a csapat parancsnoka. Debrecen, 1941, Tóth Ferenc Könyvnyomda, 1 t.+34+2 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos elülső borítóval, de egyébként jó állapotban.
13766.

Tíz év (1931-1941.) a 984. sz. "Petőfi" cserkészcsapat életéből. Szerk.: Fekete Sándor a csapat parancsnoka. Debrecen, 1941, Tóth Ferenc Könyvnyomda, 1 t.+34+2 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos elülső borítóval, de egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
1934 Az Új Magyarország cserkészcsapat részére kiállított dekoratív emléklap, pecsételve, Papp Antal országos elnök aláírásával, szép állapotban
13767.

1934 Az Új Magyarország cserkészcsapat részére kiállított dekoratív emléklap, pecsételve, Papp Antal országos elnök aláírásával, szép állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
EUR
,
11,18
USD
Ajánlatok száma:
1
1937 Jamboree műsorfüzet sérült megviselt állapotban 1936 Magyar cserkészet egy szám
13768.

1937 Jamboree műsorfüzet sérült megviselt állapotban 1936 Magyar cserkészet egy szám

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
1943 Dekoratív cserkésztiszti emléklap, pecsételve, aláírva, Márton L grafikája, Klösz nyomás, szép állapotban, 29×20 cm
13769.

1943 Dekoratív cserkésztiszti emléklap, pecsételve, aláírva, Márton L grafikája, Klösz nyomás, szép állapotban, 29×20 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
1
1946-1947 A Cserkészfiúk c. újság 3 db száma + a Magyar Cserkész egy 1938-as száma
13770.

1946-1947 A Cserkészfiúk c. újság 3 db száma + a Magyar Cserkész egy 1938-as száma

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1930-1940 Farkaskölyök cserkész vezetői napló, zsidó cserkészcsapat számára írt szabályokkal
13771.

cca 1930-1940 Farkaskölyök cserkész vezetői napló, zsidó cserkészcsapat számára írt szabályokkal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
11

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz