Bolhapiac Tételek száma: 543
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2640941
12001
418
Flea Market
5 db őztrófea 1878-ból, vegyes méretben 2640989
12002
418
Flea Market
Angol ezüstözött fém kenyérkínáló, jelzett, kopásnyomokkal, 18×25 cm 2636317
12003
418
Flea Market
Elegáns merített levélpapír és boríték tétel kartondobozban 2637853
12004
418
Flea Market
Földgömb, román gyártmány, pappamsé vagy karton, fa talapzaton, kissé sérült, m: 26 cm 2619459
12005
418
Flea Market
Vegyes bolha tétel (velencei souvenir maszk, ólomkristály bordó talpaspohár, macska / cica formájú fa diótörő, retró, angyalkás porcelán gyertyatartó, jelzett, réz gyertyatartó, Hollóházi bonbonier, macska formájú mini persely, jelzett tejszínkiöntő, stb.) Vegyes méretben. 2619464
12006
418
Flea Market
Antik réz halászlé bogrács, szép állapotban, m:18cm, d:26cm 2506039
12007
418
Flea Market
Afrikai fedeles doboz oldalán figurákkal, faragott fa, repedéssel, m: 12 cm, h: 32 cm 2532214
12008
418
Flea Market
Kerámia asztali fűszeres, olajos készlet, mustáros. Jelzés nélkül, rattan tartóval 31 cm 2582335
12009
418
Flea Market
Óriás vadászkés agancs nyéllel. réz és bőr tokkal. 39 cm 2597538
12010
418
Flea Market
Nagyméretű bronz asztali tükör, kopott, tükör sérült benne, kitámasztó megvan, de letörött, 52x33cm 2642202
12011
418
Flea Market
Pipa nyalóka öntőforma, ón, h: 26 cm 2642212
12012
418
Flea Market
Kakas nyalóka öntőforma, ón, h: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft