18 000 Ft
48,65 EUR, 52,94 USD
Pino Casarini (1897-1972): Opera témájú rézkarcok, papír, jelzett, 6 db, közte Ernani, Norma, díszes bársony mappában, védőtokkal, borítóján dombornyomott fém lemez, 10x8 és 10x14,5 cm közti méretben