Tétel

Kikiáltási ár:

20 000 Ft
51,95 EUR, 55,56 USD

Leírás:

Farkas György (1911 - 1995): Házak. Olaj, papír, jelzett, apró szakadással. 30x42cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ekb

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.