Festmények és grafikák

Tételek száma: 435

Ábrahám Rafael (1929-2014): Vízparti táj. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fa keretben, 70×50 cm
10000.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,34
66,67
Ábrahám Rafael (1929-2014): Erdei táj. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fa keretben, 80×60 cm
10001.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,34
66,67
Aggházyné Balló Mariska (1885-1956): Mesék (könyvborító terve), 1907. Akvarell, tus, papír, jelzett, 14×9,5 cm
10002.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,39
11,11
Ágotha Géza (1891-?): Táj (Sopron környéke?), 1949. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, 21,5×30,5 cm
10003.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,19
5,56
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Régi malom. Rézkarc, papír, jelzett. 20×29 cm Üvegezett fakeretben. Lap széle foltos.
10004.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,79
8,33
B. Altai Ilona (?-): Brazília. Pasztell, papír, jelzett, lap teteje kartonra kasírozva, 29×22,5 cm
10005.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,18
19,44
B. Altai Ilona (?-): Színes táj, 1970. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×41 cm
10006.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,17
33,33
10007.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,19
5,56
B. Hajdú László (1926-1998): Évák pszicollage. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzett. Hátoldalán a művész névjegykártyáján autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 28,5x22 cm
10008.

B. Hajdú László (1926-1998): "Évák" pszicollage. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzett. Hátoldalán a művész névjegykártyáján autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 28,5x22 cm

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,78
22,22
Bácskay István (?-?), működött 1900 körül: Kairó (Cairo). Olaj, falemez. Jelzett. Dekoratív, korabeli sérült fa keretben. 11x16 cm
10009.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
57,14
61,11
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Veronika kendője. torzóval. Színes rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, számozott (32/100) 27x22 cm
10010.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,39
11,11
Baky Albert (1868-1944): Séta a hóban. Olaj, karton, jelzett. Kissé sérült. Korabeli dekoratív, sérült fakeretben. 25×30 cm
10011.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,38

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.