Argentor füles kínáló, ezüstözött alpakka, enyhén kopott, jelzett, m:2... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~12/Argentor-fules-kinalo-ezustozott-alpakka-enyhen-kopott-jelzett-m22cm~II2552508
2552508
11912
417
Flea Market
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Argentor füles kínáló, ezüstözött alpakka, enyhén kopott, jelzett, m:22cm
: karap_norbert