Barcsay Jenő (1900-1988): Konstruktív portré. Rézkarc, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Barcsay-Jeno-1900-1988-Konstruktiv-portre-Rezkarc-papir-jelzett-26x20-cm-Lap-szelen-a~II2625565
2625565
10021
417
14000
Leírás: Barcsay Jenő (1900-1988): Konstruktív portré. Rézkarc, papír, jelzett, 26x20 cm. Lap szélén apró foltokkal. Üvegezett fakeretben.
: pk