Bánfalvy Ákos (1943-): Hajók. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 40x5... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Banfalvy-Akos-1943-Hajok-Olaj-karton-jelzett-fa-keretben-40x50-cm~II2629042
2629042
10018
417
36000
Leírás: Bánfalvy Ákos (1943-): Hajók. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 40x50 cm
: nagy_andras