Festmények és grafikák Tételek száma: 378
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2630008
417
Franz Abony (?-?): Téli utca, 1921. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli foltokkal, 23×27,5 cm 2630176
10001
417
Adámi Sándor (1912 k.-1991): Városrészlet. Akvarell, papír, jelzett, sérült, 19×28 cm 2630180
10002
417
Adámi Sándor (1912 k.-1991): Városrészlet, 1963. Akvarell, papír, jelzett, foltos, lap széle kissé sérült, 19,5×28,5 cm 2546968
10003
417
Antal Irén (1903-1999): Erdei munka. Akvarell, papír, jelzett, 48×31 cm 2539726
10004
417
Antal Irén (1903-1999): Az erdő színei. Akvarell, papír, jelzett, sarkaiban és hátoldalán paszpartuzás nyomaival, 32,5×50 cm 2473518
10005
417
Antal Pál(1944-): BB: Zene. Ofszet, papír, jelzett, számozott (30/200). Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 44×33 cm 2500353
10006
417
14000
Árkai Imre (?-): Wekerletelepi részlet, Esze Tamás utca 16. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. 41x75 cm 2601682
10007
417
Arnhold Béla (1887-?): Táj híddal, olaj, karton, fa keretben, 41×48 cm 2465590
10008
417
B. Hajdú László (1926-1998): Kiállításom, 1981. Tus, toll, papír, jelzett. 34×24 cm 2465585
10009
417
B. Hajdú László (1926-1998): Izadora táncosnő, 1977. Vegyes technika, papír, jelzett. 32,5×23,5 cm 2448128
10010
417
B. Hajdú László (1926-1998): Marikám. Golyóstoll, filctoll, papír, jelzett. 33×24 cm 2625184
10011
417
B. Hajdú László (1926-1998): "Balett bébi" pszicollage. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzett. Hátoldalán a művész névjegykártyáján autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 20x25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft