Olvashatatlan jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, karton, fakeretben, 41x29cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~2/Olvashatatlan-jelzessel-Oszi-erdo-Olaj-karton-fakeretben-41x29cm~II2629025
2629025
10561
417
5500
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
5 500 Ft 14,86 EUR , 16,18 USD
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, karton, fakeretben, 41x29cm
: pk