2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Arany János munkái VI. köt.: Arany János prózai dolgozatai. Magyar Remekírók. Bp.,én.,Ráth Mór. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kissé vetemedett borítóval.