Tétel

Kikiáltási ár:

2 000 Ft
5,19 EUR, 5,56 USD

Leírás:

Arany János munkái VI. köt.: Arany János prózai dolgozatai. Magyar Remekírók. Bp.,én.,Ráth Mór. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kissé vetemedett borítóval.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.