Rosenthal design porcelán váza. Fehér mázas és biszkvit, jelzett, mini... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Rosenthal-design-porcelan-vaza-Feher-mazas-es-biszkvit-jelzett-minimalis-kopassal-m-16-c~II2597506
2597506
11513
415
Leírás: Rosenthal design porcelán váza. Fehér mázas és biszkvit, jelzett, minimális kopással, m: 16 cm
: karap_norbert