6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
Lomonoszov (LFZ) szovjet porcelán pálinkás készlet, butéla + 4 db kupica. Matricás, jelzett, minimális kopással, az egyik kupica peremén kis lepattanás, m: 17,5 cm, 5 cm