6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
Kőbányai (Drasche): Hamupipőke. Tervező: Donner Gertrúd, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, gyári vaspöttyökkel, 18,5x11,5x13,5cm