Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 66

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1942. Téli Sporthét Balatonkenesén hadifém plakett, nem eredeti tokban (74mm) T:2
31089.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN Magyar Országos Torna Szövetség kétoldalas aranyozott Br és Br díjérem (3x) (45mm) T:1- patina, kopott aranyozás, kis ph
31090.

Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyar Országos Torna Szövetség" kétoldalas aranyozott Br és Br díjérem (3x) (45mm) T:1- patina, kopott aranyozás, kis ph

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN Magyar Országos Torna Szövetség kétoldalas Br díjérem (3x) (30mm) T:2 patina, ph
31091.

Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyar Országos Torna Szövetség" kétoldalas Br díjérem (3x) (30mm) T:2 patina, ph

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN Magyar Országos Torna Szövetség kétoldalas jelzett Ag sport emlékérem, S.G.A. gyártói jelzéssel (11,58g/0.800/30mm) T:1- patina
31092.

Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyar Országos Torna Szövetség" kétoldalas jelzett Ag sport emlékérem, "S.G.A." gyártói jelzéssel (11,58g/0.800/30mm) T:1- patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Garamkeszi János (1936- ) 1981. Szegedi Pályaavató Verseny 1981 zománcbetétes, kétoldalas Br evezősport emlékérem (80mm) T:2
31093.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lebó Ferenc (1960-) 1991. Participants / XLIV. Championnats du Monde dEscrime (XLIV. Vívó világbajnokság) ezüstözött fém résztvevői emlékérem T:1- (PP)
31094.

Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Participants / XLIV. Championnats du Monde d'Escrime (XLIV. Vívó világbajnokság)" ezüstözött fém résztvevői emlékérem T:1- (PP)

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Ligeti Miklós (1871-1944) 1936. Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1936 Br emlékplakett (69x57mm) T:2
31095.

Ligeti Miklós (1871-1944) 1936. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1936" Br emlékplakett (69x57mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. Budapesti Sportegyesület 1913-1938 kétoldalas Br emlékérem (58mm) T:1- patina
31096.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Budapesti Sportegyesület 1913-1938" kétoldalas Br emlékérem (58mm) T:1- patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Nemes György (1885-1958) / Manno Miltiadesz (1879-1935) / Ludvig Bp. 1933. Nemzeti Sport Díja egyoldalas Br sport plakett, Szarvasi VTK vívóversenye 1933. I. 22. gravírozással, Ludvig Budapest gyártói jelzéssel (69x79mm) T:2- több ph.
31097.

Nemes György (1885-1958) / Manno Miltiadesz (1879-1935) / Ludvig Bp. 1933. "Nemzeti Sport Díja" egyoldalas Br sport plakett, "Szarvasi VTK vívóversenye 1933. I. 22." gravírozással, "Ludvig Budapest" gyártói jelzéssel (69x79mm) T:2- több ph.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Ripszám Henrik (1889-1976) ~1910. Munkás Testedző Egyesület Br emlékérem (32mm) T:1-
31098.

Ripszám Henrik (1889-1976) ~1910. "Munkás Testedző Egyesület" Br emlékérem (32mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. Főiskolai Bajnokságok Budapest 1930 ezüstözött Br és Br díjérem gravírozva, Ludvig gyártói jelzéssel (42mm) (4xklf, 2db mellszalagon, 2db mellszalag nélkül) + 1925. Főiskolai Bajnokságok Budapest 1931 Br díjérem, gravírozva, Ludvig gyártói jelzéssel (42mm) (3xklf) T:2,2-
31099.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Főiskolai Bajnokságok Budapest 1930" ezüstözött Br és Br díjérem gravírozva, "Ludvig" gyártói jelzéssel (42mm) (4xklf, 2db mellszalagon, 2db mellszalag nélkül) + 1925. "Főiskolai Bajnokságok Budapest 1931" Br díjérem, gravírozva, "Ludvig" gyártói jelzéssel (42mm) (3xklf) T:2,2-

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Sződy Szilárd (1878-1939) ~1930. Budapest Székesfőváros Versenydíja kétoldalas Br díjérem mellszalag és fül nélkül (41mm) T:1-,2 patina
31100.

Sződy Szilárd (1878-1939) ~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas Br díjérem mellszalag és fül nélkül (41mm) T:1-,2 patina

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft