https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 31

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- ph. Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration without ribbon C:VF edge error NMK 249.
31847.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- ph. Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration without ribbon C:VF edge error NMK 249.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
2
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) aranyozott Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal T:2 patina, kopott aranyozás Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with not original ribbon C:XF patina, worn gilt NMK 249.
31848.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" aranyozott Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal T:2 patina, kopott aranyozás Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with not original ribbon C:XF patina, worn gilt NMK 249.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
EUR
,
12,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1901. Ferencz József I. / Emlékül Ő Felsége a király jelenléte alkalmából a Dolni-Miholjac-Görcsönyi őszi gyakorlatoknál szeptember hóban 1901 Br emlékérem füllel (11,38g/29mm) T:2 patina, ph, ü. Hungary 1901. Military Exercise with the presence of Franz Joseph Br commemorative medallion with ear (11,38g/29mm) C:XF patina, edge error, ding
31849.

1901. "Ferencz József I. / Emlékül Ő Felsége a király jelenléte alkalmából a Dolni-Miholjac-Görcsönyi őszi gyakorlatoknál szeptember hóban 1901" Br emlékérem füllel (11,38g/29mm) T:2 patina, ph, ü. Hungary 1901. "Military Exercise with the presence of Franz Joseph" Br commemorative medallion with ear (11,38g/29mm) C:XF patina, edge error, ding

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
12
Osztrák-Magyar Monarchia 1908. Jubileumi Kereszt kitüntetés RUDOLF MARSCHALL K.U.K. KAMMER-MEDAILLEUR, WIEN gyártói tokja T:1-,2 alsó és felső részt összetartó textilnél a ragasztás elengedett  Hungary 1908. Jubilee Cross manufacturer decorations case RUDOLF MARSCHALL K.U.K. KAMMER-MEDAILLEUR, WIEN C:AU,XF needs regluing at the textile bridging the top with the base
31850.

Osztrák-Magyar Monarchia 1908. "Jubileumi Kereszt" kitüntetés "RUDOLF MARSCHALL K.U.K. KAMMER-MEDAILLEUR, WIEN" gyártói tokja T:1-,2 alsó és felső részt összetartó textilnél a ragasztás elengedett Hungary 1908. "Jubilee Cross" manufacturer decoration's case "RUDOLF MARSCHALL K.U.K. KAMMER-MEDAILLEUR, WIEN" C:AU,XF needs regluing at the textile bridging the top with the base

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
EUR
,
105,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1915. Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, függesztőkarikán BACHRUCH BUDAPEST gyártói jelzéssel, eredeti, kissé sérült ETUIS- U. KASSETTENFABRIK IG. BERGMANN WIEN VII dísztokban, az adományozásról szóló 1928-as levéltári igazolvánnyal T:2 zománchiba, peremen lyuk Hungary 1915. Silver Cross of Merit with Crown on war ribbon hallmarked Ag decoration with ribbon, on suspension ring with BACHRUCH BUDAPEST makers mark, in original, sligthly damaged ETUIS- U. KASSETTENFABRIK IG. BERGMANN WIEN VII case, with archival certificate from 1928 C:XF enamel error, hole on the edge NMK 223.
31851.

1915. "Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, függesztőkarikán "BACHRUCH BUDAPEST" gyártói jelzéssel, eredeti, kissé sérült "ETUIS- U. KASSETTENFABRIK IG. BERGMANN WIEN VII" dísztokban, az adományozásról szóló 1928-as levéltári igazolvánnyal T:2 zománchiba, peremen lyuk Hungary 1915. "Silver Cross of Merit with Crown on war ribbon" hallmarked Ag decoration with ribbon, on suspension ring with "BACHRUCH BUDAPEST" makers mark, in original, sligthly damaged "ETUIS- U. KASSETTENFABRIK IG. BERGMANN WIEN VII" case, with archival certificate from 1928 C:XF enamel error, hole on the edge NMK 223.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
EUR
,
176,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap Br emlékérem. Szign.: Murányi Gyula (21,5mm) T:2 kis ph
31852.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Br emlékérem. Szign.: Murányi Gyula (21,5mm) T:2 kis ph

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
15
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. A Magyar Királyi Nagyváradi 4. Honvéd Gyalogezred a világháborúban 1914-1915-1916 fém sapkajelvény hátoldalon ENTWORFEN ACAD. BILDHAUER F. SIDLO - AUSGEFÜHRT ATELIER G. GURSCNER WIEN VII/2 gyártói jelzéssel (40mm) + Bronz díjplakett Tisztiverseny I. gravírozással a hátlapon (50,5x40mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1916. 4th Hungarian Royal Honved Infantry Regiment of Nagyvarad metal cap badge, on the back with makers mark ENTWORFEN ACAD. BILDHAUER F. SIDLO - AUSGEFÜHRT ATELIER G. GURSCNER WIEN VII/2 (40mm) + Bronze commemorative award plaque with Tisztiverseny I. (Officers Tournament - 1st) engraving on backside C:AU
31853.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "A Magyar Királyi Nagyváradi 4. Honvéd Gyalogezred a világháborúban 1914-1915-1916" fém sapkajelvény hátoldalon "ENTWORFEN ACAD. BILDHAUER F. SIDLO - AUSGEFÜHRT ATELIER G. GURSCNER WIEN VII/2" gyártói jelzéssel (40mm) + Bronz díjplakett "Tisztiverseny I." gravírozással a hátlapon (50,5x40mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1916. "4th Hungarian Royal Honved Infantry Regiment of Nagyvarad" metal cap badge, on the back with makers mark "ENTWORFEN ACAD. BILDHAUER F. SIDLO - AUSGEFÜHRT ATELIER G. GURSCNER WIEN VII/2" (40mm) + Bronze commemorative award plaque with "Tisztiverseny I. (Officer's Tournament - 1st)" engraving on backside C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
EUR
,
88,24
USD
Ajánlatok száma:
0
1938. Felvidéki Emlékérem, II. Rákóczi Ferenc Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalagon T:1- Hungary 1938. Upper Hungary Medal, Francis II Rákóczi Br decoration with not own ribbon C:AU NMK 427.
31854.

1938. "Felvidéki Emlékérem, II. Rákóczi Ferenc" Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalagon T:1- Hungary 1938. "Upper Hungary Medal, Francis II Rákóczi" Br decoration with not own ribbon C:AU NMK 427.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
6
1939. Magyar Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalag és fül nélkül T:3 durva ph. / Hungary 1939. Bronze Medal for Bravery Br decoration without ribbon and ear C:VF strong edge error NMK 439.
31855.

1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag és fül nélkül T:3 durva ph. / Hungary 1939. "Bronze Medal for Bravery" Br decoration without ribbon and ear C:VF strong edge error NMK 439.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
4
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem. Szign.:BERÁN L. T:2- Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal. Sign.:BERÁN L. C:VF NMK 428.
31856.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem. Szign.:BERÁN L. T:2- Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal. Sign.:BERÁN L. C:VF NMK 428.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
3
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: Berán T:2 NMK 428.
31857.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: Berán T:2 NMK 428.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
1
1940. Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért hadifém kitüntetés T:2  Hungary 1940. National Defense Cross war metal decoration C:XF NMK 442.
31858.

1940. "Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért" hadifém kitüntetés T:2 Hungary 1940. "National Defense Cross" war metal decoration C:XF NMK 442.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
22

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz