Nyomtatványok

Tételek száma: 351

Az 1715. évi törvénycikkek szövege, amelyben VI. Károly német-római császárt Magyarország és a hozzá kapcsolt területek királyává koronázták. Latin nyelven, VI. Károly arcképét ábrázoló metszettel illusztrálva, 2 p., hajtva, a lap szélein kissé sérült.
14517.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Az 1741. évi törvénycikkek szövege, amelyben Mária Teréziát Magyarország és a hozzá kapcsolt területek királynőjévé koronázták. Latin nyelven, Mária Terézia arcképét ábrázoló metszettel illusztrálva, 2 p., hajtva, a lap szélein sérült.
14518.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Debreczeni Magyar Kalendáriom Krisztus urunk születése utánn az 1833-dik közönséges esztendőre.  Készült a két magyar haza hasznára. Némely hasznos és szükséges Tóldalékokkal együtt. Debreczen, [1833.] Tóth Lajos. 48 sztl. lev. 194 mm. A címlap és a naptárrész kétszín-nyomású. Első néhány lap sarka kis mértékben levágva hátsó borító restaurált.
14519.

Debreczeni Magyar Kalendáriom Krisztus urunk születése utánn az 1833-dik közönséges esztendőre. Készült a' két magyar haza hasznára. Némely hasznos és szükséges Tóldalékokkal együtt. Debreczen, [1833.] Tóth Lajos. 48 sztl. lev. 194 mm. A címlap és a naptárrész kétszín-nyomású. Első néhány lap sarka kis mértékben levágva hátsó borító restaurált.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10
1837 Athenaeum Tudományok és Szépművészetek Tára 5 db száma
14520.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
21
14521.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
1852 Temesvár, dohánytermesztési szabadalommal kapcsolatos hirdetmény
14522.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Klauzál Gábor kis-tétényi kertjében kapható gyümölcs-fák és egyéb növények 1859/60. évi jegyzéke, reprint, 4 p.
14523.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Athenaeum Nyomda 1868. 1948-1958. Bp.,1958, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés. Nyomdai technikákat is bemutató kiadvány. Készült 3500 példányban Címeres, dombornyomott egészvászon kötésben. Kísérő füzettel.
14524.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1869 Ráth Mór könyvkereskedő jogi vonatkozású és hivatalos könyveinek kiadásait bemutató hirdetmény 60x80 cm
14525.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
1869 Dohánykiállítás hirdetménye 44x36 cm
14526.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1875 Magyarország és a Nagyvilág. Képes hetilap, 18 száma, gazdag képanyaggal illusztráltak, ragasztott gerincekkel, kis lapszéli szakadásokkal.
14527.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1878 A Magyar Színész-Egyesület Alapszabályai 4 p beszakadásokkal
14528.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft