cca 1954-80 össz. 11 db (művészettörténeti, zenetörténeti, műemlékvédelmi, archeológiai témájú különlenyomat és nyomtatvány tétel (Horányi Mátyás: Az Esterházy-opera, Zádor Anna: A műemlékvédelem kezdeteinek tendenciáiról stb.), részben sérült