Tétel

Kikiáltási ár:

1 000 Ft

15

Leírás:

Budapest tájékoztató kézikönyve. Székesfővárosi kalauz és emlékkönyv az ezredéves kiállítás alkalmára. Szerk.: Janszky Adolf. Bp., 1896, Franklin, III+203 p. Második kiadás. Korabeli reklámokkal. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elülső szennylap (II/III) sérült, hiányos, laza fűzéssel, lapszéli gyűrődésekkel, firkákkal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : hsz

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.