Tétel

Kikiáltási ár:

2 400 Ft

Leírás:

A francia sárga könyv. Diplomáciai okmányok 1938-1939. A Németország és Lengyelország, Nagy-Britannia, Franciaország közötti háború kitörését megelőző események és tárgyalások okmányai. Bp., 1939, Francia külügyminisztérium (Pápai Ernő műintézete), 270 p. Tiszteletpéldány. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor