Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 33

Harc a levegőért sorozat 10 kötete:  Bánhidy Antal: Pilóta lettem.; Magyar Sándor: Álmodni mertünk.; Svachulay Sándor: A természet aviatikusai.; Steff Tibor: Játék az éggel.; Antoine de Saint-Exupéry: Egyedül a felhők felett.; Amelia Earhart: Az utolsó út.; Anne M. Lindbergh: Zúg a szél.; Lucio D Ambra: Szárnyas katonák.; Günther Plüschow: Ezüstkondor.; Valentino Tocci: Légi párbaj. Bp.,é.n.,Műegyetemi Sportrepülő Egyesület, (Révai-ny.) Kiadói egészvászon-kötések, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
16538.

Harc a levegőért sorozat 10 kötete: Bánhidy Antal: Pilóta lettem.; Magyar Sándor: Álmodni mertünk.; Svachulay Sándor: A természet aviatikusai.; Steff Tibor: Játék az éggel.; Antoine de Saint-Exupéry: Egyedül a felhők felett.; Amelia Earhart: Az utolsó út.; Anne M. Lindbergh: Zúg a szél.; Lucio D' Ambra: Szárnyas katonák.; Günther Plüschow: Ezüstkondor.; Valentino Tocci: Légi párbaj. Bp.,é.n.,Műegyetemi Sportrepülő Egyesület, (Révai-ny.) Kiadói egészvászon-kötések, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Ian V. Hogg - John Weeks: Pistols of the world. London,1978, Arms and Amour Press. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, javított papír védőborítóban, az elülső szennylapon tollas jegyzettel.
16539.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Clair Vilmos: Magyar párbajok. Attila hun király idejétől 1923. év végéig II. kötet. 1867-1923. Bp., 1930, Singer és Wolfner, 244 p. Átkötött félvászon-kötés,
16540.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bencze László: A Piave-front. Hadtörténelmi Levéltári Tanulmányok. Bp., 2003., Paktum. Kiadói papírkötés.
16541.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Winkler Gusztáv: Az európai kultúrkör hadművészete a kezdetektől a magyar honfoglalásig. Bp., 1993. Sygnatura,. Kiadói papírkötésben 158p.
16542.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
I. Sz. Korotkov: Wrangel megsemmisítése I-II. köt. Bp., 1950., Honvédelmi Minisztréium Honvéd Vezérkar Főnökség. Kiadói papírkötés.
16543.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Domokos György: Ottavio Baldigara. Egy itáliai várfundáló mester Magyarországon. Bp., 2000. Balassi. Kiadói papírkötésben 158p.
16544.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Gyóni Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. Gyóni (Áchim) Géza przemysli verseinek első itthoni (bővített) kiadása. Bp., 1915, Országos Hadsegélyező Bizottság. Korabeli félvászon kötésben
16545.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
vitéz Somogyváry Gyula: Katonacsillag megfordul. I-II. kötet. Regény. Bp., 1944, Új Idők, (Singer és Wolfner), 348+316+4 p. Első kiadás. A borító illusztrációja Fejes Gyula (1895-1956) munkája. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadásokkal.
16546.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
vitéz Somogyváry Gyula: A hadtest hű marad. Regény. Bp., 1943, Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. A borító illusztrációja Fejes Gyula (1895-1956) munkája. Kiadói félvászon-kötések, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadásokkal, kis kopásnyomokkal.
16547.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
vitéz Somogyváry Gyula: És Mihály harcolt. Regény. Bp., 1940, Singer és Wolfner. A borító illusztrációja Fejes Gyula (1895-1956) munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, a papírborítón szakadásokkal, kissé sérült, laza kötéssel.
16548.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
vitéz Somogyváry Gyula (Gyula Diák): A város meg a sárkány. Regény. Bp., 1942, Singer és Wolfner.  A borító illusztrációja Fejes Gyula (1895-1956) munkája. Kiadói félvászon-kötések, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborítón kis kopásnyomokkal, kis szakadással.
16549.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft