Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 41

Ferran Adria-Juli Soler-Albert Adria: Egy nap az elBulliban. Ferran Adria ötleteinek és módszereinek kreatív világa. Ford.: Szkladányi András. Pécs, 2010, Alexandra, 528 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
17024.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Bohus Gábor, Kalmár Zoltán, Ubrizsy Gábor: Magyarország kalaposgombáinak meghatározó kézikönyve. Bp., 1951, Akadémiai Kiadó, 512 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér táblákkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, ceruzás beírásokkal.
17025.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Bálint György: Talajerő-gazdálkodás az üzemi gyümölcsösökben. Bp., 1962., Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, foltos lapokkal. Megjelent 2100 példányban.   A szerző, Bálint György (1919-2020) kertész- és mezőgazdasági mérnök, író, szerkesztő, Bálint gazda által DEDIKÁLT példány, dátumozva (1963.07.22.)
17026.

Bálint György: Talajerő-gazdálkodás az üzemi gyümölcsösökben. Bp., 1962., Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, foltos lapokkal. Megjelent 2100 példányban. A szerző, Bálint György (1919-2020) kertész- és mezőgazdasági mérnök, író, szerkesztő, "Bálint gazda" által DEDIKÁLT példány, dátumozva (1963.07.22.)

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Szilárd Gyula: Szőlőmívelés és borkezelés könyve. Földmíves iskolák, vinczellérek és szőlőbirtokosok számára. Bp., 1898., Pátria, 6+177+III p. Szövegközti rajzokkal illusztrált. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foxing foltos lapokkal, a gerinc alján kis sérüléssel.
17027.

Szilárd Gyula: Szőlőmívelés és borkezelés könyve. Földmíves iskolák, vinczellérek és szőlőbirtokosok számára. Bp., 1898., "Pátria", 6+177+III p. Szövegközti rajzokkal illusztrált. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foxing foltos lapokkal, a gerinc alján kis sérüléssel.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
20
Szakácskönyvtár sorozat 10 db kötete: Sushi, Wok Burgonya; Mexikói, Francia, Olasz, Spanyol, Görög, Thai és Vegetáriánus konyha. Bp., Vince Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
17028.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Nobu Matsuhisa-Mark Edwards: Nobu. Ford.: Szkladányi András. Pécs, 2010, Alexandra, 256 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17029.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bálint György: A kíváncsi kertész. Bp., 2005., Mezőgazda. DVD-melléklettel. Kiadói kemény-kötés. Benne emléklappal, rajta a kiadó vezetőjének és a szerzőnek, Bálint gazdának a nyomtatott aláírásaival.
17030.

Bálint György: A kíváncsi kertész. Bp., 2005., Mezőgazda. DVD-melléklettel. Kiadói kemény-kötés. Benne emléklappal, rajta a kiadó vezetőjének és a szerzőnek, "Bálint gazdának" a nyomtatott aláírásaival.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Szakácskönyv. Szerk.: Venesz József. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 432 p. Ötödik kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
17031.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
25
Stumpf Károlyné - Z. Tábori Piroska: A magyar háziasszony lexikona. Bp., 1936., Ünnep, (Hornyánszky V.-ny.), 283+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, néhány ceruzás bejelöléssel.
17032.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Malatinszky Fanny szakácskönyve. Sajtó alá rendezte az Orsz. Nőképző Egyesület. Bp.,[1912],Légrády, VI+256+1 p. +16 (színes táblák) + 5 (fekete-fehér táblák) t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, bejegyzésekkel, jegyzetekkel, foltos lapokkal, beragasztott kivágásokkal, néhol a táblák előtt szakadt védőlapokkal, szakadozott szennylapokkal, laza fűzéssel, megviselt állapotban.
17033.

Malatinszky Fanny szakácskönyve. Sajtó alá rendezte az "Orsz. Nőképző Egyesület." Bp.,[1912],Légrády, VI+256+1 p. +16 (színes táblák) + 5 (fekete-fehér táblák) t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, bejegyzésekkel, jegyzetekkel, foltos lapokkal, beragasztott kivágásokkal, néhol a táblák előtt szakadt védőlapokkal, szakadozott szennylapokkal, laza fűzéssel, megviselt állapotban.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17034.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kalmár Zoltán - Makara György - Rimóczi Imre: Gombászkönyv. Bp., 1989, Natura. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, a fotóknál több kijáró lappal.
17035.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft