https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Fotó

Tételek száma: 447

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1929. január 20. Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó, a szerző által feliratozva (Budapest, János-hegy), 7,6x10,5 cm
12741.

1929. január 20. Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó, a szerző által feliratozva (Budapest, János-hegy), 7,6x10,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1935 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotó, a szerző által datálva (Solymár határában), 18x13 cm
12742.

1935 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotó, a szerző által datálva (Solymár határában), 18x13 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1939 Angelo (1894-1974) budapesti fényképész és fotóművész vintage műtermi felvétele, monogramos pecséttel jelzett, ezüstzselatinos fotópapíron, 22x14,5 cm
12743.

cca 1939 Angelo (1894-1974) budapesti fényképész és fotóművész vintage műtermi felvétele, monogramos pecséttel jelzett, ezüstzselatinos fotópapíron, 22x14,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
7
cca 1974 Herbert Boswank (Drezda) pecsétjével jelzett vintage fotóművészeti alkotás (Alter Ungar), szolarizált eljárással készült, ezüstzselatinos fotópapírra, 19,8x16,8 cm
12744.

cca 1974 Herbert Boswank (Drezda) pecsétjével jelzett vintage fotóművészeti alkotás (Alter Ungar), szolarizált eljárással készült, ezüstzselatinos fotópapírra, 19,8x16,8 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1969 Balogh Ferenc (1923-1993) békéscsabai fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás (Müller Feri, a lesipuskás), ezüstzselatinos fotópapíron, 14,4x14,8 cm
12745.

1969 Balogh Ferenc (1923-1993) békéscsabai fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás (Müller Feri, a lesipuskás), ezüstzselatinos fotópapíron, 14,4x14,8 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
2
1962 Horváth István debreceni fotóművész ,,Pénz című vintage fotóművészeti alkotása, feliratozva, ezüstzselatinos fotópapíron, 23,6x14,3 cm
12746.

1962 Horváth István debreceni fotóművész ,,Pénz" című vintage fotóművészeti alkotása, feliratozva, ezüstzselatinos fotópapíron, 23,6x14,3 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
3
1975 Herpay Gábor: Faluvégen című, feliratozott vintage fotója, ezüstzselatinos fotópapíron, 18x24 cm
12747.

1975 Herpay Gábor: Faluvégen című, feliratozott vintage fotója, ezüstzselatinos fotópapíron, 18x24 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
23
cca 1950 Körmendi Imre: Esti tánc. Labdázók, Nem adom!  3 db Vintage fotóművészeti alkotás. 24x16 cm-ig
12748.

cca 1950 Körmendi Imre: Esti tánc. Labdázók, Nem adom! 3 db Vintage fotóművészeti alkotás. 24x16 cm-ig

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
3
Körmendi Imre budapesti fényképész által készített 27 db művészi vintage fotó különböző témákkal. 24x16 cm-ig
12749.

Körmendi Imre budapesti fényképész által készített 27 db művészi vintage fotó különböző témákkal. 24x16 cm-ig

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
1963 Keveházi János (?-?) kőbányai fotóművész hagyatékából 1 db vintage fotóművészeti alkotás, feliratozva, ezüstzselatinos fotópapíron, 20,2x15 cm
12750.

1963 Keveházi János (?-?) kőbányai fotóművész hagyatékából 1 db vintage fotóművészeti alkotás, feliratozva, ezüstzselatinos fotópapíron, 20,2x15 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Lőrincz Kálmán (1946-): Pléhkrisztus Apátiban. Fotó, papír. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész pecsétjével. Üvegezett klipsz keretben (jobb alsó sarkában kissé sérült üveggel. 29,5x21 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
12751.

Lőrincz Kálmán (1946-): Pléhkrisztus Apátiban. Fotó, papír. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész pecsétjével. Üvegezett klipsz keretben (jobb alsó sarkában kissé sérült üveggel. 29,5x21 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1973 Lengyel Miklós pecsétjével jelzett vintage fotógrafika, ezüstzselatinos fotópapíron, 14x20 cm
12752.

cca 1973 Lengyel Miklós pecsétjével jelzett vintage fotógrafika, ezüstzselatinos fotópapíron, 14x20 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz