Plakát

Tételek száma: 137

Szerető fia Péter. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1943. Páger Antal, Bordy Bella, Somlay Artúr szereplésével. Rendezte: Bánky Viktor. Írta: Szabó Sámuel, Fendrik Ferenc. Erdélyi-Kárpát Film. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Sérülésekkel, részben javított szakadásokkal, hiányokkal. Bánky filmjét 1943-ban, két héttel a bemutatója után levették a mozik műsoráról. Ritka! 98×31 cm / Vintage Hungarian movie poster, lithograph on paper, with tears and damages.
14852.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Válaszúton. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Deanna Durbin, Kay Francis, Walter Pidgeon szereplésével. Litográfia, papír. Radó Jenő és Gyula Nyomda, Bp. Universal Pictures. Sérülésekkel, helyenként kissé foltos. 95×31 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie (Its a date), lithograph on paper, with damages, spotty.
14853.

Válaszúton. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Deanna Durbin, Kay Francis, Walter Pidgeon szereplésével. Litográfia, papír. Radó Jenő és Gyula Nyomda, Bp. Universal Pictures. Sérülésekkel, helyenként kissé foltos. 95×31 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie ("It's a date"), lithograph on paper, with damages, spotty.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Őrség a békén. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1950 körül. Író: Gorbatov. Rendezők: Grigorjev és Fidelova. Szovexportfilm Moszkva, Mafilm. Litográfia, papír. Olvashatatlan jelzéssel a litográfián. Gáti litográfia. Sérült, jobb alsó sarkában hiányos. Hajtásnyomokkal. 84×28 cm / Vintage Hungarian poster of a Soviet propaganda movie, with damages, lithography on paper.
14854.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1913 Gerhart Hauptmann: Atlantis némafilm plakátja, hajtott, 21×14 cm
14855.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
cca 1920 Magyarország eldarabolása a béke halála kisplakát, Kellner és Mohrlüder, szakadásokkal, 26×18 cm
14856.

cca 1920 "Magyarország eldarabolása a béke halála" kisplakát, Kellner és Mohrlüder, szakadásokkal, 26×18 cm

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
1869 Jászkun kerületek követválasztási hirdetmény 34x40 cm
14857.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1866 Statáriumot bejelentő nagy alakú hirdetmény 72x53 cm
14858.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1930 Bronzbarna lesz Cubana napvízzel, kisplakát, Marics Zoltán grafikája, szép állapotban, ritka, 24×17 cm
14859.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
cca 1925 Bujdosó magyarok dalai, Ősi vér tragédia reklámplakátja irredenta grafikával, szép állapotban, 17,5×12 cm
14860.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1934 A Nemzeti Szocialista Földműves és Munkáspárt felhívása a dolgozókhoz, hajtott, szakadással, 26×57 cm
14861.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1947 Bp. IX., A Szociáldemokrata Párt kultúrestje plakát, hajtott, szakadással, 59×41,5 cm
14862.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
14863.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft