https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 146

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Lehoczky Tivadar: Bereg vármegye. Bp.-Beregszász, 1996., Hatodik Síp Alapítvány-Mandátum. Kiadói kartonált papírkötés.
15000.

Lehoczky Tivadar: Bereg vármegye. Bp.-Beregszász, 1996., Hatodik Síp Alapítvány-Mandátum. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Imaoka Dzsuicsiro: Új Nippon (Japán). Bp., é.n., Athenaeum. Több száz képpel és műmelléklettel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. Felvágatlan példány.
15001.

Imaoka Dzsuicsiro: Új Nippon (Japán). Bp., é.n., Athenaeum. Több száz képpel és műmelléklettel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. Felvágatlan példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Koppi Sándor: Szabad királyi Pest várossa polgárjainak buzgósága, midőn ő felsége I. Ferentz kegyes királyunknak nevéről neveztetett Ferentz várossában ... 21. Májusban 1822. Rudnay Sándor érdemes primásunk az üdvösséges vallás templomának helyét megtekéntvén, ez azonnal nagy sietséggel építetni kezdett. Esztergamban, (1822), Beimel Ny. 12p.
15002.

Koppi Sándor: Szabad királyi Pest várossa polgárjainak buzgósága, midőn ő felsége I. Ferentz kegyes királyunknak nevéről neveztetett Ferentz várossában ... 21. Májusban 1822. Rudnay Sándor érdemes primásunk az üdvösséges vallás templomának helyét megtekéntvén, ez azonnal nagy sietséggel építetni kezdett. Esztergamban, (1822), Beimel Ny. 12p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
EUR
,
38,24
USD
Ajánlatok száma:
0
[Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: Ázsia szívében I-II. kötet. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. Ford.: Dr. Thirring Gusztáv. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 (címkép) t.+214+2 p.+15 t. ; 1 (címkép)+240 p. +12 t. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal, és egy oldalszámozáson belüli térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítókkal, az I. kötet javított gerinccel, a két kötetben kötéstáblák belsején és az elülső szennylapokon kétféle mintájú borítóval, a II. kötetben 3 tábla hiányzik.
15003.

[Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: Ázsia szívében I-II. kötet. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. Ford.: Dr. Thirring Gusztáv. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 (címkép) t.+214+2 p.+15 t. ; 1 (címkép)+240 p. +12 t. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal, és egy oldalszámozáson belüli térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítókkal, az I. kötet javított gerinccel, a két kötetben kötéstáblák belsején és az elülső szennylapokon kétféle mintájú borítóval, a II. kötetben 3 tábla hiányzik.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Seres József: Kunágota község társadalomrajza. Bp., 1937., Magyar Társaság Falukutató Intézete, 39+1 p. Kiadói papírkötés.   K. Kovács Péter (1912-1981) néprajzkutató, etnográfus névbejegyzésével.
15004.

Seres József: Kunágota község társadalomrajza. Bp., 1937., Magyar Társaság Falukutató Intézete, 39+1 p. Kiadói papírkötés. K. Kovács Péter (1912-1981) néprajzkutató, etnográfus névbejegyzésével.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
2
Lükő Gábor: Gyula és a Körösköz története a honfoglalás korától napjainkig. A gyulai Erkel Ferenc Múzeum 1955-56-ban készült állandó kiállítása. Bp., [1955], Magyar Nemzeti Múzeum - Történeti Múzeum Rotaprint Üzeme, 30+3 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.   A szerző, Lükő Gábor (1909-2001) Kossuth-díjas néprajzkutató, etnográfus által K. Kovács Péter (1912-1981) néprajzkutató, etnográfus részére DEDIKÁLT példány.
15005.

Lükő Gábor: Gyula és a Körösköz története a honfoglalás korától napjainkig. A gyulai "Erkel Ferenc Múzeum" 1955-56-ban készült állandó kiállítása. Bp., [1955], Magyar Nemzeti Múzeum - Történeti Múzeum Rotaprint Üzeme, 30+3 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. A szerző, Lükő Gábor (1909-2001) Kossuth-díjas néprajzkutató, etnográfus által K. Kovács Péter (1912-1981) néprajzkutató, etnográfus részére DEDIKÁLT példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Tarlós István: Vendégjárás Budapesten, dedikált, Éghajlat könyvkiadó 2008, kiadói kartonált kötésben.
15006.

Tarlós István: Vendégjárás Budapesten, dedikált, Éghajlat könyvkiadó 2008, kiadói kartonált kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Wick Béla: Kassa története és műemlékei. Kassa, 1941, Wiko, 446+1 p. + 27 (Kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Átkötött félvászon-kötés, eredeti papírborító felhasználásával
15007.

Wick Béla: Kassa története és műemlékei. Kassa, 1941, Wiko, 446+1 p. + 27 (Kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Átkötött félvászon-kötés, eredeti papírborító felhasználásával

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
5
Kálmány Lajos: Szeged népe. I. köt.: Ős szeged népköltése. II. köt.: 2. Temesköz népköltése. [Egyekötve.] Arad, 1881., Réthy Lipót és Fia, XV+216+VII+1; XXII+244+IX+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az utolsó öt lap javított.
15008.

Kálmány Lajos: Szeged népe. I. köt.: Ős szeged népköltése. II. köt.: 2. Temesköz népköltése. [Egyekötve.] Arad, 1881., Réthy Lipót és Fia, XV+216+VII+1; XXII+244+IX+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az utolsó öt lap javított.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Tardy Lajos: A tokaji Orosz Borvásárló Bizottság története. (1733-1798.) Fejezetek a magyar-orosz gazdasági kapcsolatok történetéből. Sárospataki Rákóczi Múzeum Füzetei. 23-25. Sárospatak, 1963, Rákóczi Múzeum Baráti Köre, 175 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példány.
15009.

Tardy Lajos: A tokaji Orosz Borvásárló Bizottság története. (1733-1798.) Fejezetek a magyar-orosz gazdasági kapcsolatok történetéből. Sárospataki Rákóczi Múzeum Füzetei. 23-25. Sárospatak, 1963, Rákóczi Múzeum Baráti Köre, 175 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
2
Kádár László: A rétyi nyír felszíne. Közlemények a Debreceni Tudományegyetem Földrajzi Intézetéből. 16. Különlenyomat a Debreceni Szemléből. Debrecen, 1949., Debrecen Városi Nyomda, 15 p.+1 (6 db fekete-fehér fotót tartalmazó képtábla) t. Kiadói papírkötés.   A szerző, Kádár László (1908-1989) földrajztudós által K. Kovács Péter (1912-1981) néprajzkutató, etnográfus részére DEDIKÁLT példány.
15010.

Kádár László: A rétyi nyír felszíne. Közlemények a Debreceni Tudományegyetem Földrajzi Intézetéből. 16. Különlenyomat a Debreceni Szemléből. Debrecen, 1949., Debrecen Városi Nyomda, 15 p.+1 (6 db fekete-fehér fotót tartalmazó képtábla) t. Kiadói papírkötés. A szerző, Kádár László (1908-1989) földrajztudós által K. Kovács Péter (1912-1981) néprajzkutató, etnográfus részére DEDIKÁLT példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Fazekas Árpád: Orvosi emlékek Szabolcs-Szatmárban. A szerző által DEDIKÁLT példány. Nyíregyháza, 1975., Szabolcs-Szatmár Megyei Kiskönyvtár. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
15011.

Fazekas Árpád: Orvosi emlékek Szabolcs-Szatmárban. A szerző által DEDIKÁLT példány. Nyíregyháza, 1975., Szabolcs-Szatmár Megyei Kiskönyvtár. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
4

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz