Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 25

Kulik, Jakob Philipp: Lehrbuch Der Höheren Analysis. I. Band: die Algebra enthaltend. Prag, 1843, Kronberger und Rziwnatz, I-II, V-XVIII, 388 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, festett lapélekkel, volt könyvtári példány, foltos lapokkal, hiányzó címlappal.
17132.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Dr. Dékány Zoltán: Szemelvények a magyar fül-orr-gégészet történetéből. Bp., 2000, Hiete Fül-Orr-Gégeklinika Békésy György Alapítványa, 464 p. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17133.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17134.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Essentials of Chinese Acupuncture. I-III. köt. Compiled by Bejing College of Traditional Chinese Medicine, Shanghai College of Traditional Chinese Medicine, The Acupuncture Institute of the Academy of Traditional Chinese Medicine. Bejing, én.,Foreign Language Press. Angol nyelven. Egészvászon-kötés.
17135.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
22
Vegyes könyvtétel akupunktúra témakörben, 3 db:   cca 1978 G. König - I. Wancura: Einführung in die Chinesise Ohrakupunktur. (Fülakupunktura.) Ford.: Völgyi Szilárd. Hn., nyn. Egészvászon-kötésben.;  cca 1980 G. König - I. Wancura: Az új kínai akupunktúra gyakorlata és elmélete. I. köt. Ford.: Marton Sándor. Hn., nyn. Egészvászon-kötésben, IV+207 p.;   cca 1978 Akupunktura ABC II. Ford.: Marton Sándor. Hn., nyn. Egészvászon-kötésben.
17136.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17137.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Mészáros István: Hipnózis. Bp., 1984, Medicina. 2., átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kopott, foltos borítóval, volt könyvtári példány.
17138.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17139.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Gáspár Pál: A számóriások és számtörpék birodalma. A Zászlónk Diákkönyvtára 46. Bp., 1922., Magyar Jövő Ifjúsági Irodalmi Rt., 49+1 p. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17140.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Asztalos Gyula-Mihalik László: Földrajz a székesfőváros és környéke osztott elemi iskolái IV. osztálya számára. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda.
17141.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Balló Mátyás: Elemi vegytan. A középiskolák alsóbb osztályai valamint a polgári iskolák és tanítóképző-intézetek számára. Bp., 1897, Franklin-Társulat, 144+2 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a belső kötéstáblák kissé sérültek, az utolsó két lap kijár.
17142.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ombrédanne, Louis: Quelques vérités premieres (ou soi-disant telles) en chirurgie infantile. Paris, 1939, Masson et Cie., 85+1 p. Francia nyelven. Sérült kiadói papírkötés.
17143.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft