https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Órák

Tételek száma: 76

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ulysse Nardin automatic 36000, 18K arany (Au) gold, automata férfi karóra, hibátlan számlappal, dátum funkcióval, jelzett tokkal, jelzett szerkezettel, viszonylag friss szervízzel, bőr szíjjal, működő, szép állapotban, pótolt koronával d: 35 mm Masszív arany tok, hátlap 6,5g
11916.

Ulysse Nardin automatic 36000, 18K arany (Au) gold, automata férfi karóra, hibátlan számlappal, dátum funkcióval, jelzett tokkal, jelzett szerkezettel, viszonylag friss szervízzel, bőr szíjjal, működő, szép állapotban, pótolt koronával d: 35 mm Masszív arany tok, hátlap 6,5g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
380 000 Ft
1 027,03
EUR
,
1 117,65
USD
Ajánlatok száma:
1
Longines 18K arany, kézi felhúzós, férfi karóra, Z23 szerkezettel. Jelzett tok, jelzett 17 köves szerkezet, számlap egy részén enyhe elszíneződés, új bőr szíjjal. működő, jó állapotban d: 35 mm
11917.

Longines 18K arany, kézi felhúzós, férfi karóra, Z23 szerkezettel. Jelzett tok, jelzett 17 köves szerkezet, számlap egy részén enyhe elszíneződés, új bőr szíjjal. működő, jó állapotban d: 35 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
380 000 Ft
1 027,03
EUR
,
1 117,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Patek Philippe zsebóra. cca 1895. Acél tokkal, A szerkezet sorszáma 98914. Működő, jó állapotban hibátlan számlappal, tok hátoldalán karcokkal. / Patek Philippe pocket watch. Steel case. Movement number 98914, some scratches on the back of the case d:50 mm
11918.

Patek Philippe zsebóra. cca 1895. Acél tokkal, A szerkezet sorszáma 98914. Működő, jó állapotban hibátlan számlappal, tok hátoldalán karcokkal. / Patek Philippe pocket watch. Steel case. Movement number 98914, some scratches on the back of the case d:50 mm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 081,08
EUR
,
1 176,47
USD
Ajánlatok száma:
1
Omega seamaster 610 (1962), mechanikus, férfi karóra, 17 köves, fekete bőrszíjjal, működik, d:33mm (korának megfelelő karcolásokkal, kopásokkal, néhány szám a dátumkijelzőn kopott). / Omega seamaster 610 (1961) Watch Co, Swiss, Adjusted 2 Positions, 17 Jewels. A little worn, scratched. d:33mm
11919.

Omega seamaster 610 (1962), mechanikus, férfi karóra, 17 köves, fekete bőrszíjjal, működik, d:33mm (korának megfelelő karcolásokkal, kopásokkal, néhány szám a dátumkijelzőn kopott). / Omega seamaster 610 (1961) Watch Co, Swiss, Adjusted 2 Positions, 17 Jewels. A little worn, scratched. d:33mm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
EUR
,
441,18
USD
Ajánlatok száma:
1
OPAL 18k arany kézi felhúzós férfi flyback kronográf karóra, fekete számlapos, barna bőr szíjjal. 50-es évek. Jelzett tok. Működő, szép állapotban. d: 35 mm. A normál kronográf funkció mellett ez a szerkezet rendelkezik egy extra gombbal a nagy koronán. A flyback kronográf egy olyan komplikációs óra, amelyben a felhasználó anélkül használhatja a visszaállítási funkciót, hogy először meg kellene állítani a kronográfot. A hagyományos kronográfoknál a felhasználónak meg kell állítania, majd vissza kell állítania és újra kell indítania a kronográfot ahhoz, hogy a kronográf elindulása után egy eseményt időzítsen.  A OPAL brand 18k gold manual wind mens flyback chronograph watch 1950s. Hallmarking watch-case. Working, good condition. d: 38 mm. A flyback chronograph is a complication watch, in which the user can use the reset function without the need to first stop the chronograph. In regular chronographs, the user must stop, reset, and restart the chronograph in order to time an event after the chronograph has started.
11920.

OPAL 18k arany kézi felhúzós férfi flyback kronográf karóra, fekete számlapos, barna bőr szíjjal. 50-es évek. Jelzett tok. Működő, szép állapotban. d: 35 mm. A normál kronográf funkció mellett ez a szerkezet rendelkezik egy extra gombbal a nagy koronán. A flyback kronográf egy olyan komplikációs óra, amelyben a felhasználó anélkül használhatja a visszaállítási funkciót, hogy először meg kellene állítani a kronográfot. A hagyományos kronográfoknál a felhasználónak meg kell állítania, majd vissza kell állítania és újra kell indítania a kronográfot ahhoz, hogy a kronográf elindulása után egy eseményt időzítsen. A OPAL brand 18k gold manual wind men's flyback chronograph watch 1950s. Hallmarking watch-case. Working, good condition. d: 38 mm. A flyback chronograph is a complication watch, in which the user can use the reset function without the need to first stop the chronograph. In regular chronographs, the user must stop, reset, and restart the chronograph in order to time an event after the chronograph has started.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 351,35
EUR
,
1 470,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Breitling Premier kronográf kézi felhúzós férfi karóra. Eredeti számláppal (korrodált) Jelzett szerkezet. Működő, jó állapotban, fém tokkal, bőr szíjjal / Original vintage Breitling Premier chronograph with original dial. works well. Steel case. d: 35 mm
11921.

Breitling Premier kronográf kézi felhúzós férfi karóra. Eredeti számláppal (korrodált) Jelzett szerkezet. Működő, jó állapotban, fém tokkal, bőr szíjjal / Original vintage Breitling Premier chronograph with original dial. works well. Steel case. d: 35 mm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
594,59
EUR
,
647,06
USD
Ajánlatok száma:
1
Asztali óra, kézzel festett fa tokban, mechanikus negyedütős szerkezettel. Kopott, hátlap hiány. m: 52 cm
11922.

Asztali óra, kézzel festett fa tokban, mechanikus negyedütős szerkezettel. Kopott, hátlap hiány. m: 52 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
EUR
,
176,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Antik feles ütős, mechanikus szerkezetű, ingás, fali óra, fatokban, porcelán betétes balüszteres díszítéssel, számlapon sérülések, működik, kulccsal, m:32cm
11923.

Antik feles ütős, mechanikus szerkezetű, ingás, fali óra, fatokban, porcelán betétes balüszteres díszítéssel, számlapon sérülések, működik, kulccsal, m:32cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
EUR
,
235,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Kandallóóra magyar, 19. sz. közepe, jelzett: Fogel Ferencz N. Károlyban, negyedütős szerkezet, feketére pácolt fa tok, alabástrom oszlopokkal, faragott, aranyozott díszekkel, gyöngyház rátétekkel, felső félköríves mezőben gouache tájkép, kulccsal, sérült ingával, működik, sérült, hiányos veretek, a cilindere sérült, szerkezete tisztítást igényel. m: 59 cm
11924.

Kandallóóra magyar, 19. sz. közepe, jelzett: "Fogel Ferencz N. Károlyban", negyedütős szerkezet, feketére pácolt fa tok, alabástrom oszlopokkal, faragott, aranyozott díszekkel, gyöngyház rátétekkel, felső félköríves mezőben gouache tájkép, kulccsal, sérült ingával, működik, sérült, hiányos veretek, a cilindere sérült, szerkezete tisztítást igényel. m: 59 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
648,65
EUR
,
705,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Régi kis asztali óra, csont kerettel. kereten törés m: 8 cm
11925.

Régi kis asztali óra, csont kerettel. kereten törés m: 8 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Glend férfi quartz óra, fekete számlappal, másodperc mutatóval, naptár funkcióval, fém szíjjal, eredeti dobozában, elemcserére szorul.
11926.

Glend férfi quartz óra, fekete számlappal, másodperc mutatóval, naptár funkcióval, fém szíjjal, eredeti dobozában, elemcserére szorul.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Casio Edifice Illuminator férfi quartz karóra, No. 5380, másodperc mutatóval, stopperóra mutatókkal (perc, másodperc, 1/10 másodperc), naptár -, és világító funkcióval, és leírással, garanciakártyával, és egyéb papírokkal, eredeti dobozában, fém szíjjal, elemcserére szorul.
11927.

Casio Edifice Illuminator férfi quartz karóra, No. 5380, másodperc mutatóval, stopperóra mutatókkal (perc, másodperc, 1/10 másodperc), naptár -, és világító funkcióval, és leírással, garanciakártyával, és egyéb papírokkal, eredeti dobozában, fém szíjjal, elemcserére szorul.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz