Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 59

11796.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
45,95
50,00
Artina ón boros készlet hat személyes. Kancsó +  6 + 1 pohár borkészítéshez kapcsolódó jelenetekkel: jelzettek.
11797.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Karaffa. Kristály, díszített ezüstözött szerelékkel. Formába öntött csiszolt. 28 cm
11798.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
11799.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11800.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Zöld bársony terítő, aranysujtásos szegéllyel XX. sz. eleje. Rajta egy edénnyommal. Hímzett heraldikai motívummal 90x90 cm
11801.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Díszdoboz fedéllel, fa, historizáló stílusú, m: 19, apró sérülésekkel, 43x32 cm
11802.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1 db ezüstözött alpakka fűszertartó, jelzés nélkül, kopott, d:4 cm
11803.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Főúri süvegdísz. XVIII. sz. Poncolt réz. / Nobleman hat ornament made of copper. 11,5x8 cm
11804.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Sinkó Veronika (1945- ): Triptichon. Festett selyem, kinyitható dobozban. 53x80cm
11805.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Biedermeier fa doboz, intarziás, részben griffmadarakkal díszített berakással a fedelén és mindegyik oldalán, zárral, kulcs nélkül, kissé sérült, 11,5x17x28,5 cm,
11806.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1900 Szecessziós réz asztali tolltartó és tintatartó, üvegbetét nélkül, fedél pótolt és nem illeszkedik, sz: 27 cm / Art nouveau pen holder, without glass, cap not original and not matching
11807.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft