Jelzett domborított réz, falusi jelenet, fára applikálva, kopott, 21x2... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/Jelzett-domboritott-rez-falusi-jelenet-fara-applikalva-kopott-21x25cm~II2567189
2567189
12311
412
Flea Market
Kikiáltási ár:
2 400 Ft 6,49 EUR , 7,06 USD
Leírás: Jelzett domborított réz, falusi jelenet, fára applikálva, kopott, 21x25cm
: nagy_andras