https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000008/Csaky-Imre-A-Magyar-Kiralysag-varmegyeinek-cimerei-a-XVIII-XIX-szazadban-Bp-1995-Corvin~II2540302
2540302
15794
412
Books: History
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
LeÃrás:
Csáky Imre: A Magyar Királyság vármegyéinek cÃmerei a XVIII-XIX. században. Bp., 1995, Corvina. Fekete-fehér és szÃnes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor