Könyvek: Technika

Tételek száma: 35

Hevesy Iván: A fényképezés technikája. I-II. kötet. Fényképezési kézikönyv kezdőknek és haladóknak. 350 képpel. (170 rajz, 180 fénykép) táblázatokkal és receptekkel. I. kötet: A felvétel. II. kötet: A felvétel kidolgozása. Kálmán Kára rajzaival. Bp.,é.n.,Hatschek és Farkas (HAFA),(Antiqua-ny.), 520; 511+1 p. Hetedik, bővített és átdolgozott kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, névbejegyzésekkel illusztrált. Rendkívül részletes fotózás az analóg fotózás szerelmeseinek.
17162.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Szabó Benjámin: Atom korkép. Paks. Dedikált! Bp., 2016. Új Palatinus. Kiadói kartonált papírkötésben 778p.
17163.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17164.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17165.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17166.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Dr. Möller Károly: Építési zsebkönyv. I-II. kötet. Bp., 1943, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda, 872 p. + 960 p. Fekete-fehér ábrákkal, táblázatokkal. Kiadói egészvászon-kötés, sérült borítóval.
17167.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Műanyagbevonat fémeken, fémbevonat műanyagokon. Elektrokémiai módszerek. Szerk.: Dr. Csokán Pál. Bp., 1970, Műszaki Könyvkiadó, 238 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 1800 példányban.
17168.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kocsis Szilárd: Nagy átmérőjű vízvezetéki főnyomócsövek fektetése. Dedikált! Bp., 1939. Szerzői. 24 p Ábrákkal
17169.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Sztrókay Pál: A periódusszámszabályozás és terheléselosztás dinamikája, s a korszerű szabályozási módszerek. Különlenyomat az Elektromechanika 1941. évfolyamából. Bp., 1941, Magyar Elektrotechnikai Egyesület, 46 p. Kiadói tűzött papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17170.

Sztrókay Pál: A periódusszámszabályozás és terheléselosztás dinamikája, s a korszerű szabályozási módszerek. Különlenyomat az "Elektromechanika" 1941. évfolyamából. Bp., 1941, Magyar Elektrotechnikai Egyesület, 46 p. Kiadói tűzött papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vitális Sándor: Egy magyar falu ivóvízellátása. Bp., 1943., nyn. Különlenyomat a Hidrológiai Közlöny 1942. évi XXII. kötet 7-12. füzetéből, 323-334 p.+2 t Szerző Tiszteletével bélyegzéssel.
17171.

Vitális Sándor: Egy magyar falu ivóvízellátása. Bp., 1943., nyn. Különlenyomat a Hidrológiai Közlöny 1942. évi XXII. kötet 7-12. füzetéből, 323-334 p.+2 t "Szerző Tiszteletével" bélyegzéssel.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1973-1974 Mezőgazdasági repülők I. Gemenci vitorlázórepülő bajnoksága 1973 + MHSZ és mezőgazdasági repülők II. Gemenci Vitorlázórepülő Bajnoksága 1974. Versenyújság.
17172.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kapr, Albert: 101 tétel a könyvtervezéshez. Ford.: Beck Péter. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, volt könyvtári példány. Megjelent 3000 példányban.
17173.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft