1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Dárday Sándor: Közigazgatási törvénytár. A fennálló törvények, rendeletek és döntvényekből rendszeresen. Hetedik rész: Gyámügy, örökösödési eljárás, házassági jog, anyakönyvvezetés, közigazgatási bíróság, községi bíráskodás. Összeállította: Dárday Sándor. Közigazgatási törvénytár. VII. Bp., 1897, Athenaeum Rt.,566 p. Második kiadás. Kihajtható mellékletekkel. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, kijáró lapokkal, "Kispest Megyei Város" bélyegzéssel.