Szinyei Merse Pál (1845-1920) után, jelzés nélkül: Lila ruhás nő. Olaj... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Szinyei-Merse-Pal-1845-1920-utan-jelzes-nelkul-Lila-ruhas-no-Olaj-vaszon-Dekorativ-f~II2564121
2564121
10457
412
14000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Szinyei Merse Pál (1845-1920) után, jelzés nélkül: Lila ruhás nő. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben, 82×60 cm
: pelikán_kristóf