Tétel

Kikiáltási ár:

2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD

Leírás:

Vegyes Békés megye könyvtétel, 3db. Békés megye harminc éve. Szerk.: Daniss Győző- Sass Ervin. Szolnok, 1975, Szolnoki Nyomda Vállalat. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, karcos, kopott borítóval. + Békés megye gazdasági földrajza. Szerk.: Dr. Krajkó Gyula. Békéscsaba, 1974, Békés Megyei Tanács Végrehajtó Bizottsága. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, kissé foltos állapotban. + Békés megye 1944-1945-ben. A felszabadulás és a népi demokratikus forradalom első esztendeje a viharsarokban. Tanulmányok. Szerk.: Dér László- Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1975, MSZMP Békés Megyei Bizottsága- Békés Megyei Tanács Végrehajtó Bizottsága. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, kissé szakadozott borítróval.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : pelikán_kristóf

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17