Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 138

Deér József (szerk.): Erdély. Bp., 1940, Magyar Történelmi Társulat, 283 p.+136 (képtáblák) t.+22 (térképek) t.+4 (térkép-mellékletek) t. Nagyon gazdag, nagyrészt fekete-fehér fotóval illusztrált kiadvány, de közte pár színes is. Valamint jó részt színes térképek, és a kötet végén térkép-mellékletek. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, a hátsó borítón és a gerincen foltokkal, de ezt leszámítva jó állapotban.
15000.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15001.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Imaoka Dzsuicsiro: Új Nippon (Japán). Bp., é.n., Athenaeum. Több száz képpel és műmelléklettel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. Felvágatlan példány.
15002.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15003.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15004.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben III. Magyarország. Bp., 1893, M. Kir. Államnyomda. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, gerincnél sérült, ex librisszel, kopottas állapotban.
15005.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben XV. Felső-Magyarország (I. rész) . Bp., 1898, M. Kir. Államnyomda. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, gerincnél sérült, előzéklap szakadt, ex librisszel, lapok szélei néhol foltosak.
15006.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Sztriha Kálmán: Kiskundorozsma története. Kiskundorozsma, 1990, Kiskundorozsmai Takarékszövetkezet. Az 1937-es hasonmás kiadása. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés.
15007.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kiskundorozsma. Szerk.: Kövér Lajos, Tóth Sándor László. Szeged, 1995., Somogyi-Könyvtár. Dorozsma nagyközség Csongrád-megyében 1881, térkép-melléklettel, 47x42 cm. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1200 példányban.
15008.

Kiskundorozsma. Szerk.: Kövér Lajos, Tóth Sándor László. Szeged, 1995., Somogyi-Könyvtár. 'Dorozsma nagyközség Csongrád-megyében 1881', térkép-melléklettel, 47x42 cm. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1200 példányban.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1870. évi X-ik törvénycikk apaéján kiadja a Fővárosi Közmunkák Tanácsa., benne 1914 Budapest övezeti beosztása, Az építésügyi szabályzathoz tartozó térkép. Kiadja a Fővárosi Közmunkák Tanácsa, litográfia, 80x99 cm. Bp., 1914. Hornyánszky, Kiadói, sérült vászonkötésben
15009.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Juhász Vilmos - A világ népei: Japán, Svájc, Olaszország, Ausztrália. Bp., é.. Pantheon. Kiadói papírkötésben, vegyes állapotban
15010.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15011.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft