Aquincumi porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokka... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Aquincumi-porcelan-kislany-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-13C39710-cm~II2545619
2545619
11308
410
Leírás: Aquincumi porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13×10 cm
: karap_norbert