Tétel

Kikiáltási ár:

42 000 Ft

Leírás:

Uhlik, Eduard (1865-1952): Alaszka. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf német nyelvű felirattal: "Motiv aus Alaska". Fa keretben, 50×70 cm / Eduard Uhlik (1865-1952), Austrian painter: Alaska. Oil o board, signed lower right. With autograph description on the reverse: "Motiv aus Alaska" (motif from Alaska). Framed, 50×70 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : pelikán_kristóf

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.