150 000 Ft
405,41 EUR, 441,18 USD
Forgács István (1915-): Jelenet, 1940-es évek. Tempera, ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fa keretben, 22,5×43,5 cm. Forgács István Szegeden született, majd 1933-tól a Képzőművészeti Főiskolán tanult, később Aba-Novák Vilmos hatása alá került. Ez az árverésünkön szereplő alkotásán is megmutatkozik. / Pencil and tempera on paper, signed, framed.