3 600 Ft
9,73 EUR, 10,59 USD
Banga Ferenc (1947-), Szemethy Imre (1945-): XIII. Országos Grafikai Biennálé Miskolc, 1985 (emléklap). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 14,5x19,5 cm