Kerámiák

Tételek száma: 179

11325.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
648,65
705,88
11326.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
432,43
470,59
Gorka Lívia (1925-2011): Androméda. Mázas kőagyag. Alján jelzett: GL monogram, valamint WF 1. m: 14,5cm
11327.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Fürtös György: Falikép, nő madárral. Színes mázakkal festett pirogránit. Kivitelezve a Pécsi Zsolnay gyárban. 1970-es évek. Hibátlan. Jelzés nélkül. m:34x22,5cm
11328.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
B 1968 jelzéssel: Kompozíció. Üvegmázas samottos, festett kerámia. Oldalán hátulról apró lepattanás. 35,5x19cm
11329.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Garányi József (1928-): Ülő nő aranyozott fátyolban 1979. Festett kerámia, jelzett, nyakánál apró gyári tűzrepedés, m: 27 cm
11330.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Royal Dux: Arab vadász. Színesen festett aranyozott fajansz. Kopott, restaurált, sérült. Jelzés nélkül. 1900 körül. Formaszám: 11775. 40x18x48cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
11331.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
Gorka Lívia (1925 - 2011) Díszváza. Korongozott és kézzel formázott samottos kerámia. Oldalukon csavart mintázatú, többrétegű, színes mázakkal festett és visszakarcolt technikával díszített vázatest. Vízkőmaradványok. Alján jelzett: festett Gorka Lívia. m: 28cm
11332.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Pál Ilona (1937-):Falitál (Geometrikus kompozíció). Színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan d:25cm
11333.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
23
11334.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Poszthabán borbélytál. Színesen festett ónmázas kerámia. Sérült, restaurált. Jelzés nélkül. Alján Ernst múzeum etikettjével (sérült). d: 25 cm
11335.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
11336.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft