Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 196

19000.

Kikiáltási ár:
340 000 Ft
918,92
1 000,00
Ezüst (Ag) nagy méretű füles tálca. Jelzett. Kopott. Nettó: 3056g, 75x46cm
19001.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
882,35
11
Arany (Au/14k): Ékszergarnitúra (karkötő és nyaklánc. Jelzett. Bruttó: 18 g, h: 19 és 46
19002.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
19003.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
432,43
470,59
Ezüst (Ag) Szecessziós kínálótál. Golyólábakon álló, florális, relief szerűen díszített, áttört tál. Jelzett, Bécs, 1880 körül. Mester jegy: HS. (Schütz Henrik) nettó: 366g, 26x26cm.
19004.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
Ezüst (Ag) nagy méretű tálca. Jelzett. Kopott. Nettó: 1127g, 44x32,5cm
19005.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
Ezüst (Ag) nagy méretű füles tálca 4 db mokkás csészével, benne üvegbetét. Jelzett. Kopott. Nettó: 1032g, 45x25cm
19006.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Ezüst (Ag) nagy méretű tálca. Jelzett. Kopott. Nettó: 879g, 43x22,5cm
19007.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Ezüst (Ag) nagy méretű kerek tálca. Jelzett. Kopott. Nettó: 899g, d: 35cm
19008.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
19009.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Arany (Au) 14K női zsebóra, hátlap lejár, nem működik, d: 3 cm, bruttó: 17,21 g
19010.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Ezüst (Ag) hólyagos tálca. Jelzett. Kopott. Nettó: 581g, 37,5x22,5 cm
19011.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft