Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 14

Diezel, [Karl Emil]: Az apróvad vadászata. Fordította és a hazai viszonyoknak megfelelőleg átdolgozta Mika Károly. Bársony István előszavával.  Bp., [1910], Athenaeum, 4+VIII+746 p.+16 (fekete-fehér egészoldalas illusztráció) t. Második, bővített díszkiadás. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Javított gerincű, kötésű kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a színes képtáblák (16 db) és 4 fekete-fehér képtábla hiányzik (összesen 20 db), a címlapon tulajdonosi névbejegyzésekkel.
17141.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Diezel,[Karl Emil]-Mika [Károly]: Az őz és nyúl természetrajza és vadászata. Bp.,[1912]. Athenaeum,2+150+1 p.+ 3 (egészoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Egyetlen kiadás. Számos fekete-fehér szövegközti képpel. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, laza kötéssel, az elülső szennylapon, a címlap és az ezt követő lap szakadt, hiányzó hátsó szennylappal.
17142.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17143.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
17144.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
A gímszarvas és vadászata. Szerk.: Páll Endre. Bp., 1985., Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17145.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
21
Természeti-vadászati örökségünk. Our natural-hunting heritage. A legkiválóbb magyar vadásztrófeák. The most excellent game-trophies of Hungary. Bp., 2009., Nimród Vadászújság. Nagyon gazdag képanyaggal. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17146.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Tolnai Kálmán: Vadhúsok készítése - vadászok szakácskönyve. 1-3. köt. Bp., 1986., Nyomdaipari Grafikai Vállalat,(Ságvári-ny.) Minikönyvek. Kiadói műbőr-kötések.
17147.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
11
Tolnai Kálmán: Vadászok szakácskönyve. Készült 500 példányban (számozatlan). Dunaújváros, é.n., Fejér megyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
17148.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
25
17149.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
17150.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17151.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17152.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft