Tétel

Kikiáltási ár:

38 000 Ft

Leírás:

Krajcsirovits Henrik (1929-2007): Hegyek alján. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Eredeti, kissé sérült keretben, 40×60 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tm

© 2011-2023 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.