Alfred Soder (1880-1957): Ex libris Karl Robert Schäfer . Rézkarc, pap... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Ex-libris-es-kisgrafika~500003/Alfred-Soder-1880-1957-Ex-libris-Karl-Robert-Schafer-Rezkarc-papir-jelzett-a-karcon-11C3977~II2506629
2506629
11242
409
Ex libris - small-graphics
Leírás: Alfred Soder (1880-1957): Ex libris Karl Robert Schäfer . Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 11×7,5 cm
: scanner