Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 77

Negyven év a magyar szállodás- és vendéglősipar életéből. A magyar szállodás és vendéglős negyvenedik évfolyamának emlékére. Szerk.: Ballai Károly és Tábori Kornél. Bp.,[1938],Merkantil-ny., 232+1 p. Iparunk jelesei fejezetnél életrajzokkal, majd arcképekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza kötéssel, volt könyvtári példány.
17030.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Baktérium-, alga-, gomba, zuzmó- és mohahatározó. Szerk.: Simon Tibor. Bp., 1991, Tankönyvkiadó. Kiadói nyl-kötés.
17031.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
17032.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Bp., é.n. Színházi Élet. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott, foltos borítóval.
17033.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Dobos C. József: Magyar-francia szakácskönyv. Bp., 1881, Mehner Vilmos. REPRINT! Félvászon kötés, jó állapotban. Kossuth nyomda 1984.
17034.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13
17035.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hoffmann - Wagner: Magyarország virágos növényei. Bp., 1988., ÁKV. Az 1903. évi kiadás reprint kiadása. Gazdag szövegközti, és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, illusztrált műbőr-kötés.
17036.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Lakos Imréné Pécskay Ilona: Háztartási tanácsadó. Nagybánya, 1913, a szerző kiadása, 588 p. Negyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, hiányzó címlappal, a lapok egy része javított (a szöveg olvasható), helyenként kissé foltos lapokkal.
17037.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Konyhaszótár - Alexandre Dumas szakácskönyve. Vál. és ford.: Szederkényi Olga. Bp., 2014, Corvina, 164 p. Kiadói papírkötés, a teljes könyv fordítva kötött.
17038.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1936 Magyar Méh 2 száma (1936. júl., dec., LVII. évf. 7., 12 sz. ), foltosak, szakadozott lapszélekkel. + Útmutató a méhek teleltetésére ínséges időben. Bp., Gödöllői Méhészkönyvtár, foltos, szakadozott, 4 p.
17039.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes gasztronómiai tétel, 3 db:  1938 Meinl Gyula Rt. Háztartási tanácsadójának 1938. márc. havi étrendje, foltos, 2 sztl. lev.;  Táplálkozzunk helyesen. Bp., én., Stádium. Kiadói papírkötés, leszakadt, sérült borítóval, foltos.;  Hunyady Erzsébet: A jó házi konyha. Így kell főzni. I. Vegyes sütemények. Bp., én, Új Ídők. Kiadói papírkötés, foltos, rossz állapotban, a hátsó borító hiányzik, az elülső borító és a címlap levált.
17040.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kövi Pál: Erdélyi lakoma. Bukarest, 1980, Kriterion. Vass Tamás rajzaival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kopott papír védőborítóban.
17041.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft