Laurent Perrier feliratú porcelán hamutál, kopott, jelzett, 16x20cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Laurent-Perrier-feliratu-porcelan-hamutal-kopott-jelzett-16x20cm~II2518585
2518585
11297
407
Kikiáltási ár:
2 800 Ft 7,57 EUR , 8,24 USD
Leírás: Laurent Perrier feliratú porcelán hamutál, kopott, jelzett, 16x20cm
: karap_norbert