cca 1930 Budapest és környékének térképe, 1 : 75.000, vászonra kasíroz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Terkepek~29/cca-1930-Budapest-es-kornyekenek-terkepe-1-75000-vaszonra-kasirozva-eredeti-serult~II2520979
2520979
13424
407
Maps
Leírás: cca 1930 Budapest és környékének térképe, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, eredeti (sérült) papírtokban, 53,5x40,5 cm
: karap_norbert