10336.
407. Lezárult gyorsárverés
Egyes magyar kiadások rendkívül alacsony kikiáltási áron
12 000 Ft
32,43 EUR, 35,29 USD
Jelzés nélkül: Eucharisztikus világkongresszus, Hősök tere, 1938. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fa keretben, 20×26,5 cm